KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9758170
nr 975 8170
Akvarell
Signerad, Borgmästargatan, 16x20
Utrop:
500 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:46:17
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv